Microsoft Windows 10 Home

70.00

Kategorija:

Windows 10 ir Microsoft izstrādāta personālo datoru operētājsistēma.

Noliktavā 5 prece/-es

Ņemiet vērā, ka ar šo licences atslēgu var aktivizēt VIENU Windows ierīci, tikai VIENU reizi. Kad aktivizēšanas process būs pabeigts, jūs to pašu licenci NEVARĒSIET izmantot atkārtoti. Formatējot cieto disku, licences atslēga tiks dzēsta. Microsoft Windows licences pārlikšanu uz citu datoru neparedz.

Microsoft Windows 10

Operētājsistēma Windows 10 ir populārākā un ērti lietojama.
Šī operētājsistēma ieslēdzas un atsāk darbu ātrāk nekā iepriekšējās windows versijas, tajā ir vairāk iebūvētu drošības līdzekļu jūsu aizsardzībai, bet paralēli iebūvētai drošībai tomēr iesakām lietot arī antivīrusu. Windows operētājsistēma ir paredzēta lietošanai kopā ar programmatūru un aparatūru, kas jau ir jūsu rīcībā.

Operētājsistēmu Windows 10 izmanto jau miljoniem cilvēku
Lai arī vairums serveru tiek nodarbināti ar kādu no Linux distributīviem, windows 10 ir un noteikti būs populārākā gala lietotāju operētājsistēma.

Tīmeklis, kas pielāgots jūsu darba stilam
Versijā Windows 10 ir pieejama pilnīgi jauna pārlūkprogramma Microsoft Edge ērtākai tīmekļa pārlūkošanai. Rakstiet piezīmes tieši tīmekļa lapās ar roku vai datorrakstā un koplietojiet tās ar citiem, lasiet tiešsaistes rakstus bez traucējumiem un saglabājiet iecienīto lasāmvielu uz vēlāku laiku. Turklāt, ja ir iespējota programma Cortana[3], varat nekavējoties piekļūt būtiskām funkcijām, piemēram, veikt rezervācijas vai lasīt atsauksmes, neizejot no tīmekļa lapas.

Vairāku darbu darīšana vienlaikus ļauj paveikt visu ātrāk
Viegli fiksējiet līdz četrām programmām un redziet visus atvērtos uzdevumus vienā skatā. Ja nepieciešams vairāk vietas vai vēlaties sagrupēt vienumus pēc projekta, varat pat izveidot virtuālās darbvirsmas.

 

Lejupielādēt produktu var no oficiālās Microsoft vietnes: https://www.microsoft.com/lv-lv/software-download/windows10

 

Ražotājs

Microsoft

Produkta tips

Pilna elektroniskā licence ESD

Programmatūras tips

Operētājsistēmas

Valoda

Angļu

Datoru skaits

1

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.

Jums arī varētu patikt…